Piękny i funkcjonalny przedpokój

Meble do korytarza

Przedpokój
to wizytówka domu

Przedpokoje zwłaszcza te w miejskich blokowiskach nie grzeszą dużą powierzchnią, dlatego idealne wnętrze tuż po przekroczeniu progu drzwi może wydawać się tylko marzeniem. Ale czy na pewno? Zbyt ustawne, wąskie, ciasne i zaciemnione powierzchnie również mogą być piękne.
Zatem jak urządzić korytarz, aby nadać mu wyjątkowego charakteru? Przede wszystkim należy postawić na organizację i funkcjonalizm.

Doskonałym meblem z punktu funkcjonalnego widzenia  do przedpokoju jest skrzynia dużym z pojemnikiem, w którym będziemy mogli przechowywać różnorodne akcesoria.
Dobrze, aby w naszym przedpokoju nie zabrakło miejsca na komodę. Dużym ułatwieniem w zachowaniu porządku będzie szafka z wieszakami połączona z dolnym modułem na buty.
Jeśli w Twoim przedpokoju znajdują się, tzw. wnęki – wykorzystaj je jako atut! Stwórz w odosobnionej ścianie szafę przesuwna lub regał na książki i drobiazgi – to rozwiązanie pozwoli Ci zaoszczędzić miejsce, ale i wykorzystać w sposób kreatywny trudne mankamenty budownictwa.

Stylowe prostokątne siedzisko, będące rewelacyjnym uzupełnieniem każdego wnętrza, w szczególności w stylach glamour, nowojorskim, czy nowoczesnym. Oryginalny wzór ramy w połączeniu z pikowanym siedziskiem nada szyku i sprawi że pufa wizualnie nie przytłoczy twojego salonu czy przedpokoju.

Meble idealne do korytarza

Wysoki regał ze stali
i szkła

Stalowa, połyskująca podstawa z regulowanymi nóżkami to kolejny atut, skierowany do indywidualnych oczekiwań i potrzeb naszych klientów. W celu zapewnienia maksymalnej stabilności półki umieszczono dodatkowo na masywnych silikonowych podkładkach, które zapobiegają jego przesuwaniu się. Elegancja płynąca z regału nadaje wnętrzu szyku oraz nowoczesnego charakteru. Z kolei srebrna, połyskująca podstawa idealnie współgra z czarnym blatem tworząc unikatową całość.