Piękny i funkcjonalny przedpokój

Meble do korytarza

Przedpokój
to wizytówka domu

Przedpokoje zwłaszcza te w miejskich blokowiskach nie grzeszą dużą powierzchnią, dlatego idealne wnętrze tuż po przekroczeniu progu drzwi może wydawać się tylko marzeniem. Ale czy na pewno? Zbyt ustawne, wąskie, ciasne i zaciemnione powierzchnie również mogą być piękne.
Zatem jak urządzić korytarz, aby nadać mu wyjątkowego charakteru? Przede wszystkim należy postawić na organizację i funkcjonalizm.

Doskonałym meblem z punktu funkcjonalnego widzenia  do przedpokoju jest skrzynia dużym z pojemnikiem, w którym będziemy mogli przechowywać różnorodne akcesoria.
Dobrze, aby w naszym przedpokoju nie zabrakło miejsca na komodę. Dużym ułatwieniem w zachowaniu porządku będzie szafka z wieszakami połączona z dolnym modułem na buty.
Jeśli w Twoim przedpokoju znajdują się, tzw. wnęki – wykorzystaj je jako atut! Stwórz w odosobnionej ścianie szafę przesuwna lub regał na książki i drobiazgi – to rozwiązanie pozwoli Ci zaoszczędzić miejsce, ale i wykorzystać w sposób kreatywny trudne mankamenty budownictwa.

Stylowe prostokątne siedzisko, będące rewelacyjnym uzupełnieniem każdego wnętrza, w szczególności w stylach glamour, nowojorskim, czy nowoczesnym również znajdzie swoje zastosowanie w przedpokoju. Model Djamant wykonany z przyjemnej w dotyku satynowej tkaniny w odcieniu czerni to uniwersalny mebel, który zapewni długoletnie użytkowanie.

Meble idealne do korytarza

Wysoki regał ze stali
i szkła

Wysoki regał o geometrycznym kształcie. Wykonany został z wysokiej jakości polerowanej stali nierdzewnej oraz hartowanego, grafitowego szkła. Idealnie wpasuje się w minimalistyczne wnętrze. Regał posiada pięć półek.